ТОП 5 способів заробітку в інтернеті

ТОП-5 способи заробітку в інтернеті: заробіток на біржах з завданнями, конструювання сайтів, графіка, копірайтер, участь в опитуваннях.

ТОП 5 способів заробітку в інтернеті


Завжди приємно поповнити свій гаманець і поліпшити матеріальний стан. Але що робити, якщо немає можливості або бажання працювати фізично?
Не поспішайте впадати у відчай. У цій статті я розповім про найбільш популярні, прості та швидкі види заробітку в інтернеті .
Раніше я вже розповідав про можливості заробітку на рекламі та кешбеці за допомогою Аi. marketing (мій дохід тут складає 2000 дол. на місяць). Якщо Ви пропустили цей матеріал, дуже рекомендую повернутися і спочатку ознайомитися з ним. Ті 5 способів заробітку в інтернеті без вкладень, про які я буду розповідати нижче, за доходом можуть Вас спочатку не здивувати.
5 способів заробітку в інтернеті
1. Заробіток на біржах з завданнями

Почину з одного з найбільш недорогих, але легких і швидких видів заробітку онлайн. Особливі навички і досвід в цій сфері не потрібні - вам необхідно просто виконувати завдання і відправляти їх на перевірку. Це дуже популярний вид заробітку особливо у новачків. Різноманітність замовлень на біржах дуже велика - від простих лайків і підписок до написання відгуків і рев'ю. Діапазон цін так само широкий - 1-25 грн. Можна зустріти і завдання подорожче, від 40 до 200 грн.
При активному виконанні завдань в день можна заробляти від 100 до 500 грн. На цих біржах ви зможете як заробити кишенькові гроші, так і накопичити на матеріальну мрію.
Також на біржах присутня партнерська програма. Працює вона наступним чином: ви запрошуєте друзів або інших користувачів по вашому реферальному посиланню, і після того, як вони починають виконувати завдання, вам на рахунок нараховується певна сума відсотків від їх заробітку. Це вигідна робота і для вас, і для ваших рефералів - запрошених користувачів.
Найбільш популярні біржі: seofast.ru, seosprint.net, taskpay.ru, vktarget.ru, vkserfing.ru, advego.com, socpublic.com
2. Заробіток на продажі статей
Ця онлайн-робота оплачується набагато вище, проте для того, щоб заробити на написанні статей, вам буде потрібно як мінімум базовий рівень знання правил орфографії, граматики та пунктуації. Якщо ви вмієте писати цікаві, актуальні і правильно побудовані статті, то цей вид заробітку для вас.
Певного графіка тут немає, як і в минулому виді заробітку. Ви самі вибираєте вільний час і працюєте. Писати статті ви можете свої, послідовно виставляючи їх на продаж, або ж можете брати замовлення і писати за певним сценарієм.
Важливо знати такі поняття, як копірайт і рерайт. Копірайт - це унікальна стаття, заснована на вашому життєвому досвіді і знаннях. Рерайт - це переписування будь-якої статті (статей) своїми словами. Обидва ці види досить затребувані серед замовників і вебмайстрів, тому працювати ви можете в тій сфері, яка здається вам найбільш цікавою.
Найбільш відомі сайти для продажу статей: etxt.ru, advego.com, text.ru, copylancer.ru.
3. "Графічний" заробіток (малювання)
Цей вид заробітку підійде для вас, якщо ви вмієте малювати і робите це досить якісно. Якщо це ваше гобі, то ви легко зможете перетворити його в заробіток. Суть цієї сфери полягає в тому, щоб малювати на замовлення або продавати намальовані зображення. Потреба в малюнках є не тільки у інших користувачів, а й у власників сайтів, сервісів, рекламних майданчиків в інтернеті.
Найбільш затребувані малюнки в стилі діджитал (зроблені в графічних редакторах), але малюнки, зроблені на папері, також цінуються.
Замовників малюнків і графічних зображень можна знайти на біржах завдань, в соціальних мережах і на творчих платформах.
Найбільш популярні творчі платформи: Deviant Art, Pinterest, ArtStation.
Найбільш популярні графічні редактори:
    • для ПК: paint.net, PaintToolSai, Medibang Paint, Krita
    • для телефону: Ibis Paint X, Малюнок, Canva.
4. Участь в опитуваннях
Це ще один добре оплачуваний вид заробітку на дому. Вам достатньо всього лише проходити опитування і отримувати за це гроші. Зазвичай проходження одного опитування займає не більше 20-ти хвилин, але в основному час, витрачений на участь, безпосередньо залежить від тематики опитування.
Більшість сервісів допускають до авторизації виключно користувачів від 18 років (перевіряють чи реальна Ви людина), проте є і сервіси, де вікові обмеження відсутні, але обманювати все одно не варто.
Найбільш популярні сервіси-опитувальники: internetopros.ru, voprosnik.ru, expertnoemnenie.ru, marketagent.com
5. Заробіток на конструюванні сайтів
Створення сайтів - високооплачуваний, але більш трудомісткий вид заробітку на дому. Для того, щоб заробляти на створенні і дизайні сайтів, ви повинні вміти створювати якісні та безпечні сайти, а так же оформляти їх на належному рівні. Щоб навчитися цьому, вам досить пройти невеликий курс на цю тему. Курс можна знайти в інтернеті, наприклад, тут: gb.ru, skillfactory.ru, skillbox.ru
Конструктори сайтів бувають різні, з різними доменами і можливостями, однак практично на будь-якому сервісі ви зможете створити сайт. Робота з конструкторами означає придбання тарифів. У тарифи включено різну кількість сайтів, доступних до створення вами. Тарифи варіюються за вартістю, зазвичай від 200 до 2000 грн, і діють певну кількість часу (місяць або рік).
Найбільш популярні конструктори сайтів: tilda.cc, bmshop.ru, ru.wix.com, nethouse.ru, ukit.com
Це були ТОП-5 видів заробітку в інтернеті, якими я хотів з вами поділитися. Сподіваюся, стаття була для вас корисною!

Заробіток 1

Заробіток онлайн на рекламі ✅ кешбеках ⭐ Самий актуальний спосіб заробляти на дому

Заробіток 1

Заробіток 2

Досить втрачати гроші по різних хайпах, тут проект працює 11 років,люди доробилися до будинків,автомобілів

Заробіток 2

Заробіток 3

Хватить втрачати гроші по хайпах, тут проект за який не буде мучити сумління

Заробіток 3

Заробіток 4

тут може бути Ваша реклама

Заробіток 4

Заробіток 5

тут може бути Ваша реклама

Заробіток 5
phone