Заробіток в декреті

Заробіток в декреті

Заробіток для мам в декреті. Відповіді: як заробити гроші в декреті сидячи вдома з дитиною?

Декрет для жінки, на думку протилежної статі, – офіційний час, коли можна нічого не робити. Так виходить не у всіх.

Все більше жінок починають шукати. Причини цьому різні. Тай світ інтернет-заробітку з кожним роком манить все більше.

 

Чому жінки у декреті заробляють

Цьому не обов’язково має передувати «чарівний пендель» чоловіка: «Та що ти тут робиш цілий день? От я змучився. Гроші додому приніс. А ти?»

Існує кілька причин для того, щоби жінка почала шукати заробіток в інтернеті під час офіційної відпустки:

 1. потреба в самореалізації – найперша і найголовніша.

Є жінки, які не можуть сповна віддаватися лиш чаду, чоловіку та оселі. Вони прагнуть бути потрібними усім. Віддати свої знання. Наповнити оточуючий світ собою, не чекаючи ще 3 роки;

 1. подальший професійний розвиток.

Амбітній матусі видається, що вона застрягне в рецептах та колискових. Прагнення самовдосконалення перевершує материнський інстинкт;

 1. бажання долучитися до формування сімейного бюджету.

Часто чоловік не спроможний власним коштом забезпечити сплату іпотеки, кредиту на машину і ваше з лялькою безбідне існування. Тому реальний заробіток для мам в декреті – швидше необхідність для молодої сім’ї, ніж забаганка;

 1. цікавість.

«Людка, з сусіднього під’їзду, під час прогулянки з малюком весь час в телефоні. В інтернеті гроші заробляє. Чому б і мені не спробувати?»;

 1. фінансова незалежність від чоловіка.

Сучасні мамусі – такі. Заробіток для мам в декреті допоможе мати кошти на власні потребі.

Отже, одна з причин, або й усі, кличуть до дій. Наявні умови: дитина спокійна, більшість часу спить, ви – сповнені сил і енергії, можлива підтримка бабусі у випадку «алярм».

 

Способи заробити гроші, перебуваючи у декретній відпустці

Способів, як заробляти в декреті, достатньо у мережі. Також велика кількість відгуків щодо кожного. Реалізація наступних не потребує багато часу та енергії, та доступна молодим матусям.

 

Спосіб 1. Рекламний «MarketВot»

Якщо фоном вашого життя зараз став телевізор, ви неодмінно чуєте велику кількість рекламних роликів. Дослідники розробили бота – штучний інтелект, що аналізує та прогнозує поведінку покупців у мережі.

Усі вони мають власні запити, відшукують необхідні покупки, на якихось сайтах затримуються довше, десь купують із вищою ймовірністю. «MarketВot» міжнародної компанії «AI Marketing» це все вивчає, відшукує тренди та прогнозує товар, попит на який буде найвищим.

Далі фахівцями створюється рекламний ролик для цього товару. Посилання розміщується в мережі. Покупці заходять по рекламній кампанії й отримують товар, що їх цікавив.

Продавець ділиться кешбеком з компанією, яка залучає для нього клієнтів. Це – нерідкісне явище в мережі. І ви могли неодноразово ним користатись. Скористаєтесь і тепер, ще й неодноразово, оскільки 55% цього повернення прямуватиме у вашу кишеню. Денна сума може сягати 100 доларів і вище.

Як це відбуватиметься? Вашим коштом буде здійснено оплату витрат на рекламну кампанію. Чим більшу суму ви для цього зможете виділити – тим більше їх повернеться. Оскільки прогнозований заробіток – 35% вкладеної суми в місяць. Сучасний оффлайн-бізнес так не заробляє. Такі гроші крутяться тільки в інтернеті.

Вигода учасників вашої рекламної кампанії:

 • продавцю товару вигідно. Створене рекламне посилання забезпечить для нього потік потенційних клієнтів. Збільшиться продаж. Він поділиться кешбеком;
 • міжнародна компанія «AI Marketing» – ваш партнер. 45% кешбеку – її;
 • ви – вкладник, оплачуєте розробку рекламного посилання. 55% - ваші.

Чесно? Вигідно? Звичайно!   

Для заохочення, та нівелюючи будь-які заперечення, при реєстрації на сайті передбачено подарунок у сумі 50 доларів на поповнення рекламного бюджету.

Формуючи команду та приводячи в компанію друзів, родичів, знайомих, чи усіх, хто гуляє з колясками поряд, ви забезпечуєте швидше зростання доходу кожного з учасників.

 

Спосіб 2. Мінімальні вкладення у нерухомість

Компанія «New Millennium centre LTD» нещодавно відсвяткувала своє 10-річчя на ринку нерухомості. Зареєстрована на Сейшелах. Має усі правовстановлюючі документи.

Чому не в Україні? У зв’язку з економічною нестабільністю інвестиції тут – справа ризикована. Вартість землі і будівельних матеріалів постійно росте. Проте, Північний Кіпр криза не охопила. Ціни на нерухомість – одні з найнижчих у Європі.

Компанія пропонує 7 варіантів заробітку. Принцип однаковий:

 1. учасник кампанії реєструється на сайті. Отримує особистий кабінет, де бачитиме усю необхідну партнеру інформацію;
 2. інвестує від 90 доларів і більше;
 3. отримує визначене місце в ієрархії системи;
 4. проходить навчання, де отримує покроковий алгоритм своїх подальших дій;
 5. запрошує наступного учасника у реферальну програму;
 6. отримує частину коштів, внесених ним при реєстрації, на банківську карту чи електронний гаманець;
 7. і так за схемою «Стола з 7 місць».

Партнер поступово піднімається вище щаблем, отримуючи більшу суму винагороди за кожного потенційного учасника «стола». Або залишається на своєму місці зі сталим доходом. У будь-якому випадку, заробляють усі учасники. 170 доларів можливо отримати вже в процесі навчання.

Підписання офіційної угоди з компанією «New Millennium centre LTD» гарантує відшкодування прямих збитків. А отже, повернення вкладених коштів при виникненні спірних ситуацій.

Натомість, отримання прибутку залежить тільки від вашої наполегливості. При виникненні питань – можлива підтримка 24/7, допомога наставника. Є чати учасників.

 

Спосіб 3. Ваш проект

Команда з 100 чоловік може пристати до будь-якого запропонованого проекту. Маєте сміливі ідеї? Готові дослухатись. Якщо це законно, зрозуміло і доступно для матусь у декреті.


 

Заробіток 1

Заробіток від 3% на продажі - купівлі криптовалюти , на Р2Р Трейдингу

Заробіток 1

Заробіток в туристичній компанії онлайн

Зарплата в перший місяць від 400 $ !!! Виплата з/п щопонеділка.

Заробіток в туристичній компанії онлайн

Заробіток 3

Способи заробітку до 1500 рублів на день, на сайті AVISO BZ

Заробіток 3
phone