Заробіток 4

Спеціальна пропозиція, програма Міні - старт від 100$ до 1000$ для всіх новачків, хто хоче придивитися і протестувати роботу клубу.

FLOR DIAMOND CLUB, це спільнота однодумців, які об'єднані спільною метою отримання фінансових благ! Розвиток перспективних напрямків бізнесу, які вже сьогодні дозволяють отримувати чудові дивіденди! Клуб залучає нові інвестиції для розширення своєї діяльності! Зараз є можливість взяти участь у програмі «Міні-старт» з мінімальним вкладенням, починаючи від 100$ і тим самим залучаючи невеликі інвестиції об'єднавши в одне одного людей, які хочуть брати участь у різних бізнес-моделях, причому з мінімальними депозитами від 1000$. Спеціальна пропозиція, програма «Міні – старт» від 100$ до 1000$ для всіх новачків, хто хоче придивитися і протестувати роботу клубу. Ця чудова можливість для кожного поступово і невеликими сумами створити свій капітал, дійшовши до 1000 $, щоб брати участь уже в різних бізнес-моделях клубу, або у випадку, як програма мінімум - отримання прибутку в 100% розмірі.
ПРОГРАМА “MINI-START” Мета програми – дати можливість новим користувачам з мінімальних сум познайомитися з клубом, перейнятися місією та стратегією впровадження та розвитку бізнес-моделей, вивчити можливості особистого кабінету, цифрового активу – FLOR TOKEN, оцінити можливості та конфіденційність цифрових перекладів. А також зважаючи на свої фінансові можливості, довести загальний розмір нарахувань до 1 000 USD для участі в інших прогресивних програмах клубу. Термін дії депозиту – 200 робочих днів Мінімальна сума – 100 USD Максимальна сума – 1 000 USD Можливість поповнення кратно сумі відкритого раніше депозиту (100 USD; 200 USD тощо).) (з автоматичною конвертацією через Flor token) Депозит поверненню не підлягає. Нарахування щодня у робочі дні - 1%, із щоденним виведенням дивідендів від 20 USD з рахунку Міні-старт. Обробка заявок на виведення згідно з регламентом (протягом трьох банківських днів). Отримання командного бонусу на запрошення від 1-го до 5-го рівнів залежить від суми відкритого вами депозиту в цій програмі; зараховується з цього приводу Міні-старт (СМС).
відкривається 1-й рівень - 5% при особистому депозиті від 100 $ до 300 $
відкривається 2-й рівень - 3% при особистому депозиті від 400 $ до 500 $
відкривається 3-й рівень - 1% при особистому депозиті від 600 $ до 700 $
відкривається 4-й рівень - 0,5% при особистому депозиті від 800 $ до 900 $
відкривається 5-й рівень – 0,5% при особистому депозиті – 1000$
 

Заробіток 1

Заробіток онлайн на рекламі ✅ кешбеках ⭐ Самий актуальний спосіб заробляти на дому

Заробіток 1

Заробіток 2

Проект працює 11 років,люди доробилися до будинків,автомобілів

Заробіток 2

Заробіток 3

тут може бути ваша реклама

Заробіток 3

Заробіток 5

Заробіток без вкладу грошей

Заробіток 5
phone