Заробіток в туристичній компанії онлайн

Зарплата в перший місяць від 400 $ !!! Виплата з/п щопонеділка.

Деталі вакансії на телеграм або вайбер

зарплата від 100 до 400 дол в неділю! 

Основні обов'язки: 
✅робити розсилки в соцмережах
✅публікувати пости 
✅виставляти сторі
✅відповідати на повідомлення

✅реєструвати людей на сайті 
✅працювати з існуючими клієнтами 
✅Вчитися 

Зарплата в перший місяць від 400 $ гарантовано!! Виплата з/п щопонеділка. 

Слухайте інформацію та напишіть свою відповідь! Я готовий відповісти на всі Ваші запитання!

ADVANT Travel - це перше користувальницьке онлайн-турагентство. ✈️Ми активно працюємо над тим, щоб ви могли вибирати та купувати подорожі з комфортом, економлячи сили, час і гроші і не псуючи передчуття поїздки нескінченним пошуком, турботами та тривогами.Компанія «Адвант Тревел» працює на ринку туристичних послуг України з 2015 року. Ліцензію суб'єкта туристичної діяльності видано на підставі указу Міністерства економічного розвитку України No 1358 від 30.10.2015. Засновано компанію в Україні. Офіційно співпрацює із 125 тураператорами.

 

 

Досягнення:

2018 - Компанія року

2019 - Лідер галузі

2020 - Платиновий партнер TUI.

І цього року компанія знову Лідер галузі.

Адвант пропонує унікальну можливість, яка допоможе стати Вам незалежним туристичним консультантом, працювати віддалено та отримувати кешбек за рекомендації сайту.

‼️Запрошую вас на Безкоштовний
4-денний онлайн-марафон
для тих, хто шукає можливості подорожей та заробітку онлайн! Стартує щопонеділка!

⠀ П'ять Днів Корисностей:
✅ Навчіться самостійно підбирати тур без переплат
✅Побачите як заощадити на турі до 40%
✅Отримайте доступ до бази 125 туроператорів та попрацюєте з нею
✅ Навчіться самостійно розуміти ринок туризму, почати подорожувати частіше
✅Дізнайтесь як заробляти дистанційно, без прихильності до місця та часу

 ‼️Старт щопонеділка.
Будуть записи ефірів, практичні завдання, щоб ви з марафону взяли максимум користі
Загальний чат для спілкування, супровід та допомога кураторів
Переможцям марафону подарунки.

Участь Безкоштовна
⠀ Вас записати?

 

Робота в туристичній компанії онлайн

Робота онлайн в сфері туризму – тренд наших днів, і галузь туризму – особливо вигідна. Туризм постійно розвивався, адже розширюються кордони мандрівок та впроваджуються інновації. Після карантину клієнти переконалися, що можна не їздити до офісу, адже отримання інформації та оформлення документації можливо і онлайн, тож оператор може приймати заявки і продавати тури просто з дому протягом 3-4 годин!

З кожним роком потреби клієнтів зростають, а турпродукт стає вишуканішим і цікавішим, тому якщо ви завжди мріяли зануритися у цю сферу й працювати туроператором, перетворіть своє захоплення на історію успіху, даруючи людям можливість їздити кілька разів на рік у кращі подорожі та заробляти на цьому! Туристичні компанії в Україні пропонують унікальний шанс працювати турагентом онлайн, отримувати гроші за клієнтів чи продажі турів.

Особливості роботи в туристичній компанії онлайн

Професія турагента або туроператора онлайн буде актуальною ще багато років, а в поєднанні з розвитком фрілансу це чудова можливість працювати з дому, будучи частиною компанії і при цьому самостійно розпоряджатися своїм часом.

Суть онлайн роботи турагентом може полягати в рекламі інтернет-ресурсу туристичної компанії, консультуванні, підбиранні та продажі турів з урахуванням вимог клієнтів за вигідною ціною. Крім цього, ви маєте шанс піти далі й стати бізнес-партнером турфірми. Для цього можна відкрити власне турагентство в Україні або навіть мережу й мати пристойний пасивний дохід за допомогою смартфона або планшета.

Щодо способів онлайн-заробітку на туризмі, зараз можна розглядати варіанти віддаленої роботи в компаніях будь-якого класу – від невеликих турфірм до компаній з десятками філій по усьому світі. Для тих, хто сам полюбляє подорожувати, це ідеальна можливість ділитись інформацією з потенційними клієнтами та заряджати їх цією енергетикою, займатися сарафанною рекламою сайту та генерувати високі конверсії продажів турів.

Онлайн-робота туристичного менеджера включає наступні задачі:

 

  • реклама сайту туристичної компанії в соціальних мережах (розсилки, публікація постів, сторіс);
  • реклама і продаж готових турів;
  • консультації стосовно оформлення документації на подорожі (візи, страховки, квитки, договори та ін.);
  • участь у створенні мережі партнерів та клієнтів через Facebook, Instagram та месенджери;
  • обробка заявок, консультування і робота з активними клієнтами;
  • реєстрація нових користувачів на сайтів турфірми;
  • відповіді на повідомлення та переписка з клієнтами.

 

Також робота в туристичній компанії онлайн може включати моніторинг нових пропозицій ринку та підготовку презентації турів. Крім цього, вітається прагнення до постійного розвитку у сфері туризму і креативність.

Якщо ви ще не мали досвіду у туризмі – не хвилюйтеся.  Від вас потрібне бажання навчатися і любов до нових відкриттів. Ми дамо всі необхідні знання. Тим паче, є чимало курсів та марафонів, на яких ви можете дізнатися, що таке робота туроператором віддалено та як підбирати тури за вигідною ціною, як працювати з базою туроператорів та багато ін.

Якості, потрібні для роботи в туристичному агентстві онлайн

Незважаючи на те, що віддалена робота в турагенції передбачає можливість самостійно налаштовувати свій графік, потрібний високий рівень самоорганізованості. Також тут бажані комунікативні навички, вміння працювати з великим обсягом інформації, принаймні базово орієнтуватися в культурі та історії різних країн, щоб зацікавити й грамотно проконсультувати клієнта, а також знання іноземних мов (стане перевагою).

Багато турагенцій активно працюють над вдосконаленням свого сервісу, щоб користувачі їх сайту максимально легко могли підібрати й придбати тур і подорожувати з комфортом, не витрачаючи час, кошти і сили та пошук ідеального відпочинку або бронювання авіаквитків на зручний час за вигідною ціною. Допомога з цим і робота в туристичній компанії онлайн (Україна) здатні принести чимало коштів!

Переваги роботи в туристичному агентстві онлайн

Онлайн-робота в турагентстві не передбачає вкладень, тож ви можете почати саме зараз! Це унікальний шанс працювати і подорожувати світом за кошти фірми, непоганий дохід та % від продажів, цінний досвід праці з клієнтами і розвиток комунікації та розуміння психології людей, а також корисні та цікаві зв’язки.

А якщо ви прикладатимете зусилля, на вас чекатиме швидкий кар’єрний ріст у цій перспективній ніші. Можна стати не просто менеджером з туризму віддалено, але й бізнес-партнером турфірми, отримуючи кілька потоків доходу, часті виплати, вищий рівень онлайн-сервісу для власних подорожей, а також консультанта щодо всіх робочих питань і налаштування роботи свого власного бізнесу.

Крім цього, робота в туристичному агентстві онлайн дає можливість вивчити туризм зсередини та розвиватися у цьому у власному темпі, без наглядів начальника, термінових звітів та зайвого стресу. За бажанням ви паралельно можете отримувати й інші знання: специфіка підбору квитків, страхування, робота готелів тощо.

Інші плюси онлайн-роботи в туризмі в турагентстві – це постійний розвиток та можливість подорожувати, можливість відкрити свій бізнес, робота за власним графіком з будь-якої точки світу, велика кількість курсів, що навчають цій професії, а також відсутність потреби завантажувати платні програми (для роботи потрібен лише смартфон/ПК/ноутбук та Інтернет).

Обирайте заняття, які приносять задоволення та можливість розвитку – і впевніться, що робота в туризмі на дому без досвіду може доповнювати, а не віднімати життя!

Гаряча лінія


Зв'яжіться з нами, якщо є питання щодо продукції чи компанії

E-mail адреса

rr1973seo@gmail.com

Вайбер +380676727798

телеграм: @Rostyslav_Ratskyj

 

Заробіток 1

Заробіток від 3% на продажі - купівлі криптовалюти , на Р2Р Трейдингу

Заробіток 1

Заробіток 3

Способи заробітку до 1500 рублів на день, на сайті AVISO BZ

Заробіток 3

Поширені питання

Робота в туристичній компанії онлайн – які існують вакансії?

У туристичної компанії можуть бути різні вакансії, пов’язані з організацією турів і подорожей, продажем туристичних послуг, маркетингом і рекламою, обслуговуванням клієнтів тощо. Деякі з можливих вакансій можуть включати менеджера з продажу турів, фахівця з маркетингу, агента з бронювання, онлайн-консультанта.

Скільки можна заробляти турагентстві онлайн?

Зарплата в туристичній компанії може суттєво різнитися залежно від багатьох чинників, таких як посада чи тип виконуваної роботи. Деякі посади в турагенції мають фіксовану зарплату, тоді як інші - комісійні виплати або бонуси за продажі чи приведених клієнтів. Загалом, зарплата може коливатися від кількох тисяч до десятків тисяч гривень на місяць.

Що робить менеджер по туризму? Чим займається, які обов’язки?

Онлайн-менеджер з туризму займається організацією та продажем турів і подорожей. Його обов’язки можуть включати підбір і бронювання готелів, авіаквитків, трансферів та інших послуг для клієнтів, рекламу турів, консультування клієнтів з питань туризму, роботу з документами та оформлення необхідних документів для клієнтів. Крім того, менеджер з туризму повинен мати гарне знання географії, культури та історії різних країн, щоб допомогти клієнтам з вибором місця для подорожі.

Чи можна працювати в туристичній компанії онлайн без досвіду?

Так! В туристичній агенції можуть бути вакансії і для фахівців-початківців без досвіду роботи. Наприклад, це може бути позиція стажера або асистента менеджера з продажу турів. Однак майте на увазі, що досвід роботи та знання мов може бути перевагою під час пошуку роботи в цій сфері.

 

phone